משלוח בדואר שליחים חינם בקניה מעל 300 שח, בקניה מעל 450 משלמים 400

12 חודשי אחריות מלאה על כל המוצרים. החזרות עד שבועיים מיום קבלת המוצר (כפוף לתקנון).

כאשר אני בוחרת השראה לעיצוב קולקציה, אני תמיד בוחרת משהו גדול שממלא אותי, משהו שמאפשר לי לראות זוויות שונות שלו מנקודות מבט שונות, וכך נוצרת במוחי קולקציה שלמה שממנה אחר כך נולדים עגילים, שרשראות, טבעות וצמידים.

אז מה הסיפור של הקולקציה האורבנית?

הקולקציה האורבנית נולדה בהשראת הנוף העירוני. המחוספס, הנועז והרוקיסטי. נוף שמשדר עוצמה,ככזו הפריטים המיוצרים תחתיה, משדרים ביזנס, נשיות מלאת עוצמה שנוכחת גם במינימליסטיות.

מה מאפיין את התכשיטים שבקולקציה?

התכשיטים עצמם מאופיינים או על ידי הגודל שלהם, או על ידי כך שהם אינם עמוסי פרטים, הם מספיק חזקים בפני עצמם. הצבעים השולטים בפריטים הם צבעים מונוכרומטיים, השחור שולט בכיפה וכך כל הצבעים החזקים. החומרים מהם עשויים התכשיטים הוא בעיקר שילובים של מתכות, עור, פולימרים, עץ, טקסטיל וכו‘

באיזה שילובים ניתן לשלב את תכשיטים מהקולקציה?

בעיקרון התכשיטים יכולים להשתלב גם בבוקר וגם בערב, גם בקיץ וגם לחורף בהתאמה למראה הכללי. הדגשים שאני כסטייליסטית הייתי שמה הם למשל:

אם הולכים עם בגד צבעוני / מקושקש – לבחור תכשיט בעל מראה אחיד. אם לובשים בגד בעל צבע אחד (חלק) – ניתן להתאים תכשיט שיכניס צבע ועניין למראה.
למראה ערב שאת רוצה להיות הבולטת בחדר – מציעה לבחור בפריטים שהם בעלי אמירה משלהם

אני מזמינה אותך לשאול שאלות, להתייעץ, אם יש לך בגד / אירוע שאת רוצה להיראות בו הכי טוב שאפשר, את מוזמנת לשלוח אלי תמונה שלך עם הבגד, ואמליץ לך על התכשיטים המתאימים, שיעשו לך את המראה שמשאיר את הרושם של WOW !!!

שלך באהבה כמו תמיד,

נטע ליבנה